Meie inimesed

Rein Olesk | juhatuse liige
tel. 5013905
rein@parmeron.ee

Kristjan Lumi | juhatuse liige
tel. 5015224
kristjan@parmeron.ee

 Kristel Püvi | büroojuht
 tel. 56665837
kristel@parmeron.ee

Kadri Kängsepp | juhiabi
(lapsehoolduspuhkusel)

Martin Puhm | projektijuht
tel. 5230656
martin@parmeron.ee

 Tauri Olesk | objektijuht
tel. 56601176
 tauri@parmeron.ee

 Alar Liimer | objektijuht
tel. 5234276
 alar@parmeron.ee

 Virgo Tigane | objektijuht
tel. 5189006
 virgo@parmeron.ee

 Mati Liias | objektijuht
(lapsehooldupuhkusel)

Galina Petuhhova | hinnaspetsialist
 tel. 56156548
galina@parmeron.ee

 Ivari Köster | hinnaspetsialist
tel. 5063611
ivari@parmeron.ee

Peedu Reinumäe | kvaliteedijuht
tel. 5027827
peedu@parmeron.ee

Üllar Männi | ostujuht
tel. 5050587
 yllar@parmeron.ee